Vita Bear Relax Bear

stres, kaygı, endişe ve üzüntü giderici vitaminimiz ile huzurlu bir gün geçir

"Rahatlık ve Doğal Denge Bir Arada: Relax Bear Çiğnenebilir Vitamin ! " 

Yoğun ve stres dolu günlerin ardından kendinize iyi bakmak için doğal bir çözüm arıyorsanız, Relax Bear tam da ihtiyacınız olan şey ! Kenevir ekstresi, Extramel, SAM-e, Rhodiola ekstresi ve Melisa ekstresi gibi özenle seçilmiş içeriklerle donatılmış bu eşsiz formül, rahatlama ve huzurun kapılarını size aralıyor.

Kenevir ekstresi ile vücudunuzu sakinleştirirken, Extramel'in güçlü antioksidanları serbest radikallerle savaşıyor ve enerjinizi destekliyor. SAM-e, ruh halinizi dengede tutarken, Rhodiola ekstresi zihinsel performansınızı artırarak odaklanmanızı kolaylaştırır. Melisa ekstresi ise sakinlik ve huzur hissi vererek, stresi etkili bir şekilde azaltır.

 


daha fazla bilgi
(1)
859,00 ₺

250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz


Relax Bear sinerjik etkisiyle hayat kalitenizi artıracak seviyede sakinlik ve huzur etkisi sağlayabilmektedir. Aynı zamanda iş, aile ve sosyal yaşantıda stresle bağlantılı olan sorunların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı özellikle gündelik yaşamda hayat kalitesinin artırılmasına yardımcı olmaktadır.
Relax Bear Serotonin, Dopamin ve Norepinefrin gibi ruh halini düzenleyen hormonların üretimine katkıda bulunur. Bu nedenle, düzenli olarak kullanıldığında ; ruh halinin iyileşmesine ve duygusal dengeyi desteklemeye aynı zamanda oksidatif stresin azalmasıyla birlikte, huzur ve rahatlama hissinin artmasına da yardımcı olmaktadır.
İçinde bulunan özellikle SAM-e etken maddesi anti deprasanlarda ilaçlarında kullanılan kimyasalların yerine daha iyi ve tolera edilebilir bir etken madde olarak, klinik araştırmalarda öne çıkmaktadır.Relax Bear bu sayede ruh halini iyileştirerek deprasyon riskini azaltır buda sinir ve stres etkilerinin azalmasına yardımcı olmaktadır
Relax Bear sabah tutukluğu ve buna bağlı olan ağrılarda, duygu durum bozuklukları ve depresyon belirtileri de dahil olmak üzere bazı Fibromiyalji Sendromu (FMS) semptomlarını hafifletmekte etkili olduğu görülmektedir
Relax Bear içeriğinde bulunan Extramel güçlü bir antioksidan kaynağıdır ve vücuttaki serbest radikalleri etkisiz hale getirerek oksidatif stresin azaltılmasına yardımcı olur. Bu sayede hücrelerin ve dokuların korunmasına katkı sağlar.
Relax Bear içeriğinde bulunan Melisa Ekstresi, sakinleştirici özelliklere sahiptir ve endişe düzeyini düşürmeye yardımcı olmaktadır. Anksiyete ve stresi hafifletmeye katkıda bulunarak rahatlama hissi sağlar.Ayrıca uyku kalitesini arttırmakta da yardımcı olmaktadır.
Relax Bear sinir sistemi ve beyin üzerinde olan koruyucu etkisi ile hafıza güçlendirmesi için kullanılır. Bu nedenle algılama ve öğrenme yeteneğinin artmasına yardımcı olmaktadır.
Relax Bear içeriğinde bulunan Kenevir Ekstresi aynı zamanda beyindeki serotonin reseptörlerini etkileyerek anksiyete ve stres düzeylerini azaltmaya yardımcı olmaktadır.
Relax Bear ayrıca ayrıca halsizlik, yorgunlukların giderilmesinde, kas spazmların ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.
Relax Bear içeriğinde bulunan Rhodiola Ekstresi zihinsel odaklanma, bilişsel işlevler ve zihinsel performansı artırmada destekleyici olarak gün içerisinde daha dinç hissetmemize yardımcı olmaktadır. Bu sayede kronik yorgunluğun önüne geçilmesinde önemli rol üstlenmektedir.
Relax Bear içersinde bulunan SAM-e etken maddesi hem kadınlarda hem de erkekler de depresyona bağlı oluşabilecek cinsel işlev bozukluklarının da giderilmesinde önemli bir rol oynadığı görülmektedir .
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Kadınlar ve erkeklerin kullanımına uygundur.
Glüten, Soya, Süt, Domuz Eti, Yumurta, Balık ve Yüksek Fruktozlu Mısır Şurubu içermez.
  • Orman meyvesi aromalı,
  • Yumuşak,
  • Nefis lezzetli,
  • Dişlerinize yapışmayan Gummy formatında geliştirilmiştir.

İster kahvaltıdan sonra, ister öğlen dilediğiniz vakitte günde 2 Gummy tüketebilirsiniz.

  AMOUNT PER SERVING % GÜNLÜK DEĞER (brd)
Sam-E 100 mg **
Extramel (SOD) 10 mg **
Melisa Ekstraktı 20 mg **
Kenevir Ekstraktı 10 mg **
Rhodiola Ekstraktı 20 mg **
Vitamin-B6 5 mg 357,14%

5.0

0 yorum, 0 Soru - Cevap

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

{{comment_count}} yorum

{{comment_error}}

{{commentItem.name}} Onaylanmış alıcı

{{commentItem.title}}

{{commentItem.content}}

CEVAP

{{answerItem.name}} Onaylanmış alıcı

{{answerItem.title}}

{{answerItem.content}}

{{question_count}} SORU

{{question_error}}

{{questionItem.name}} Onaylanmış alıcı

{{questionItem.content}}

CEVAP

{{answerQuestionItem.name}} Onaylanmış alıcı

{{answerQuestionItem.title}}

{{answerQuestionItem.content}}