Gummies Vitamin

tüm satış verilerimizden en çok beğendiğiniz ve en çok satın aldığınız saç vitaminlerimizi derledik
 • Vita Bear Hair Plus Vegan Saç Vitamini
  Vita Bear Hair Plus Vegan Saç Vitamini

  Vita Bear Hair Plus Vegan Saç Vitamini

  Vita Bear Hair Plus, tamamen vegan içeriğiyle saçlarınıza sevgi dolu bir bakım sunar. Anagain-Nu, Biotin, Folik Asit, Keratin, Vitamin A, D3, E, Çinko, Selenyum, L-lizin, L-metiyonin ve L-sistein gibi doğadan gelen en iyi bileşenleri içerir.

  779,00 ₺
  DETAYLI BİLGİ
 • Vita Bear Relax Bear
  Vita Bear Relax Bear

  Vita Bear Relax Bear

  "Rahatlık ve Doğal Denge Bir Arada: Relax Bear Çiğnenebilir Vitamin ! "  Yoğun ve stres dolu günlerin ardından kendinize iyi bakmak için doğal bir çözüm arıyorsanız, Relax Bear tam da ihtiyacınız olan şey ! Kenevir ekstresi, Extramel, SAM-e, Rhodiola ekstresi ve Melisa ekstresi gibi özenle seçilmiş içeriklerle donatılmış bu eşsiz formül, rahatlama ve huzurun kapılarını size aralıyor. Kenevir ekstresi ile vücudunuzu sakinleştirirken, Extramel'in güçlü antioksidanları serbest radikallerle savaşıyor ve enerjinizi destekliyor. SAM-e, ruh halinizi dengede tutarken, Rhodiola ekstresi zihinsel performansınızı artırarak odaklanmanızı kolaylaştırır. Melisa ekstresi ise sakinlik ve huzur hissi vererek, stresi etkili bir şekilde azaltır.  

  859,00 ₺
  DETAYLI BİLGİ
 • Vita Bear Saç Vitamini
  Vita Bear Saç Vitamini

  Vita Bear Saç Vitamini

  İçeriğindeki vitaminler, mineraller, aminoasitler ve bitkisel ekstraktlar ile saç köklerinin, saç derisinin ve tırnakların beslenmesine, güçlenmesine ve hızlı uzamasına yardımcı olurken, aynı zamanda bağışıklık sisteminizin güçlenmesine de yardımcı olur.

  (2900)

  659,00 ₺
  DETAYLI BİLGİ
 • Vita Bear Cilt Vitamini
  Vita Bear Cilt Vitamini

  Vita Bear Cilt Vitamini

  Beautiful Bear, Türkiye’nin İlk Çiğnenebilir Cilt Vitamini olarak, ürün kalitesi, Gummy formatında ki yenilikçi yapısı ve güvenilirliğiyle “sağlıklı ve iyi olmak” , “mutlu yaş almak” kavramlarını yeniden şekillendirmiştir.  

  659,00 ₺
  DETAYLI BİLGİ
 • Vita Bear Süper İkili Set
  Vita Bear Süper İkili Set

  Vita Bear Süper İkili Set

  Vita Bear vitamin ailesi içeriğinde ki vitaminler, mineraller, aminoasitler ve bitkisel ekstraktlar ile insan sağlığına tamamen doğal içeriklerden oluşan Gummy formatını sürekli geliştirmektedir.

  1.199,00 ₺
  DETAYLI BİLGİ
 • Vita Bear Uyku Düzenleyici Vitamin
  Vita Bear Uyku Düzenleyici Vitamin

  Vita Bear Uyku Düzenleyici Vitamin

  Vita Bear Sleepy Bear, zengin ve dengeli formülü ile rahat uykuya dalmanızı, kaliteli ve uzun uykuda kalmanızı, dinlenmiş ve zinde olarak güne başlamanızı sağlayan, sağlıklı bir uyku döngüsünü destekleyen Gummy formatında geliştirilmiş Türkiye’nin İlk Uyku vitaminidir. Sizlere en konforlu uykuyu sağlarken, gün içerisinde kendinizi zinde ve enerjik hissetmenizi sağlayacak şekilde geliştirilen ürünümüz aynı zamanda sizleri strese karşı da korumaktadır. Vita Bear Sleepy Bear, kalite ve güvenliğini sağlamak için FDA kayıtlı GMP standartlarına sahip ve yönergeleri kullanan tesislerde üretilmektedir. Harika görünen, nefis kokan ve doğal meyvelerden aldığı tadı da harika olan, etkili bir ürün sağlamak için en iyi malzemeleri kullanıyoruz !

  669,00 ₺
  DETAYLI BİLGİ
 • Vita Bear Muhteşem İkili Set
  Vita Bear Muhteşem İkili Set

  Vita Bear Muhteşem İkili Set

  Vita Bear vitamin ailesi içeriğinde ki vitaminler, mineraller, aminoasitler ve bitkisel ekstraktlar ile insan sağlığına tamamen doğal içeriklerden oluşan Gummy formatını sürekli geliştirmektedir.

  1.199,00 ₺
  DETAYLI BİLGİ
 • ANTİ YAPIŞKAN
 • Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir
 • FDA Kayıtlı Tesislerde Üretilmiştir
 • Kadınlar ve Erkekler İçin
 • Gluten İçermez
 • GMP Koşullarında Üretilmiştir
 • Helal Belgesi İçeriklerine Sahip
 • ISO 22000 Standartlarında Üretim
 • Yüksek Kaliteli Labarotuvar Testleri
 • Doğal Renklendirici
 • GMO İçermez
 • Hormon İçermez
 • Soya İçermez
KALİTE  ASLA  TESADÜF  DEĞİLDİR.
T.S Eliot
 

HİKAYEMİZ NASIL BAŞLADI ?

Sağlık değerleri için inovatif projeler geliştirmeye devam eden NBE Pharma, “Geleceğin Vitamini” sloganı ile yeni bir adım atmaya karar verdi.

Yutması zor ve büyük vitamin tabletleri aksine, %100 doğal içeriklerden oluşan  ve nefis lezzetli Gummy formatını geliştirerek, sektörde bir yeniliğe daha imza attı.

Türkiye’nin Gummy formatında geliştirilen ilk Saç ve Tırnak vitamini Vita Bear; FDA kayıtlı ve GMP standartlarına sahip tesislerde üretim gerçekleştirerek, tüketicilere sunmuş olunan belge ve sertifikalarla rakiplerinden ne kadar ayrıcalıklı olduğunu gözler önüne seriyor.
NBE Pharma yenilikçi ekibi ve fikirleri ile Türkiye ye sağlıklı değerler katmak için kendini her gün geliştirmektedir. 

DEVAMI
 
 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

VE ETİK

NBE Pharma, sürdürülebilirlik konusunda liderliğe inanmakta ve kurumsal olarak ana değerleri ve hedefleri arasında stratejik olarak konumlandırmaktır.

Bu alanda öncelikli olarak sağlık değerlerini baz alarak, nihai tüketicileri için yenilikçi çözümleri çevre bilinci ile üretmeyi ve işini sorumlu bir şekilde geliştirirken aynı zamanda ekonomik açıdan da sürdürülebilir olmayı hedeflemektedir.

NBE Pharma, Vita Bear markası ile beraber sürdürülebilirliğin en temel unsuru olan yenilikçi yaklaşımı ile operasyonel verimlilik ve sektöre yeni bir soluk kazandırarak hedeflerinde başarıya ulaşmak için adım adım yürümektedir.

 

DEVAMI
 

BİZDEN HABERLER

TÜM HABERLER

NAZİK SÖZLERİNİZ !

KAYIT OLUN !

Yeni ürünler, promosyonlar ve sınırlı sürümlerimizden ilk siz haberdar olun!

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni buradan okuyabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN !

en hızlı iletişim için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin