Vita Bear Uyku Düzenleyici Vitamin

kaliteli uyku için vitamin

Vita Bear Sleepy Bear, zengin ve dengeli formülü ile rahat uykuya dalmanızı, kaliteli ve uzun uykuda kalmanızı, dinlenmiş ve zinde olarak güne başlamanızı sağlayan, sağlıklı bir uyku döngüsünü destekleyen Gummy formatında geliştirilmiş Türkiye’nin İlk Uyku vitaminidir.

Sizlere en konforlu uykuyu sağlarken, gün içerisinde kendinizi zinde ve enerjik hissetmenizi sağlayacak şekilde geliştirilen ürünümüz aynı zamanda sizleri strese karşı da korumaktadır.

Vita Bear Sleepy Bear, kalite ve güvenliğini sağlamak için FDA kayıtlı GMP standartlarına sahip ve yönergeleri kullanan tesislerde üretilmektedir. Harika görünen, nefis kokan ve doğal meyvelerden aldığı tadı da harika olan, etkili bir ürün sağlamak için en iyi malzemeleri kullanıyoruz !


daha fazla bilgi
(1)
tükendi
669,00 ₺

250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz


Vita Bear Sleepy Bear, hafif ve orta derecede uykusuzluk ve uyku sorunlarına potansiyel olarak hitap edebilen bir üründür.
Vita Bear Sleepy Bear, uyku yardımı işlevi gören saf bir Melatonin,5-Hidroksitriptofan, L-Theanin, Valerian, Passiflora, Niasin ve Vitamin Kompleksi İçeren Gummy vitamin takviyesidir. Doğaldır, uyuşturucu içermez ve bağımlılık yapmaz.
Bağımlılığa neden olabilen uykusuzluk için reçete edilen ilaçların aksine Vita Bear Sleepy Bear doğal içerikleri ile rahat ve kaliteli uyku uyumanıza yardımcı olur.
Vita Bear Sleepy Bear, biyolojik saatinizin senkronize kalmasına yardımcı olan ve sirkadiyen ritim olarak bilinen uyku – uyanıklık döngüsünü düzenleyen vücut tarafından doğal olarak üretilen hormonların oluşmasını sağlar.
Vita Bear Sleepy Bear,yatmadan önce sizi rahatlatmak için mineraller,vitaminler ve aminoasitleri harmanlayarak vücudunuzu gevşetmeye,stress seviyesini düşürmeye ve uyku hormonlarınızın düzenli çalışmasına yardımcı olur. Bu şekilde rahatlamayı ve düzenli uykuyu destekler.
Vita Bear Sleepy Bear, vücudunuzun uyku düzenini düzenleyerek, enerjik ve yaşam sevinci ile dolu uyanmanızı ve güne başlamanızı sağlar.
Melatonin vücut saatimizi normalleştirdiği için önemlidir.Yeterli melatonine sahip olmak, uykuyu daha dinlendirici ve daha iyi hale getirmeye yardımcı olur.
5-HTP mutluluktan sorumlu nörotransmitter olan serotoninin öncüsüdür.Uykuya başlama süresini kısaltmaya ve uyku süresini arttırmaya yardımcı olur.
İçerisindeki L-Theanin’nin stresi azalttığı, uyku kalitesini iyileştirdiği, adet öncesi sendromun semptomlarını azalttığı ve kafeinin olumsuz yan etkilerini azalttığı klinik araştırmalarda gözlemlenmiştir.
FDA kayıtlıve GMP standartlarına sahip tesislerde üretilmiştir.
Güvenlik ve vitamin kalitesi açısından bağımsız laboratuvarlarda test edilmiştir.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Kadınlar ve erkeklerin kullanımına uygundur.
Glüten, Soya, Süt, Domuz Eti, Yumurta, Balık ve Yüksek Fruktozlu Mısır Şurubu içermez.
  • Orman meyvesi aromalı,
  • Yumuşak,
  • Nefis lezzetli,
  • Dişlerinize yapışmayan Gummy formatında geliştirilmiştir.

Akşam yatma saatinizden 1 saat önce 2 Gummy alınmalıdır.

  AMOUNT PER SERVING % GÜNLÜK DEĞER (brd)
Melatonin 3 mg **
5- HTP 100 mg **
Vitamin D3 5 mcg 100 %
Valerian 24 mg **
Passiflora 30 mg **
L-Teanin 50 mg 100 %
Vitamin B6 1,4 mg 100 %
Niasin 16 mg 100 %
Chamomille 30 mg **

5.0

0 yorum, 0 Soru - Cevap

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

{{comment_count}} yorum

{{comment_error}}

{{commentItem.name}} Onaylanmış alıcı

{{commentItem.title}}

{{commentItem.content}}

CEVAP

{{answerItem.name}} Onaylanmış alıcı

{{answerItem.title}}

{{answerItem.content}}

{{question_count}} SORU

{{question_error}}

{{questionItem.name}} Onaylanmış alıcı

{{questionItem.content}}

CEVAP

{{answerQuestionItem.name}} Onaylanmış alıcı

{{answerQuestionItem.title}}

{{answerQuestionItem.content}}