MERAK ETTİKLERİNİZ
 
SIK SORULANLAR

- Vita Bear Strong Hair Amerika'da dizayn edilmiş yüksek standartlarda üretimi yapılmış güçlü ve dengeli formülü sayesinde saç köklerinin, derisinin ve tırnakların beslenmesine, güçlenmesine, aynı zamanda hızlı uzamasına ve yeni saç oluşumuna da destek sağlayan ekşi elma tadında tamamen doğal Gummy formunda vitamindir.

- Oluşturduğumuz ürün hormon içermediği için yüz ve vücut bölgelerindeki kıllarınızı etkilemez. Cilt kalitesinin artmasına yardımcı olur.

- En etkili sonucu almak için önerilen dozda kullanmak gerekir. Aşırı kullanım her üründe olduğu gibi istenmeyen yan etkiler oluşturabilir.

- Evet, ürünümüz %100 helal ve sertifikalıdır. Ayrıca Kosher standartlarında üretilmiştir.

- Hayır. Gerçek ekşi elma suyu ile yapılmaktadır, tadı ve rengi de doğal olarak buradan gelmektedir.

- Raf ömrü ürünün üzerinde yer almaktadır.

- İçerisinde 16 adet vitamin, aminoasit ve bitkisel ekstratlar barındıran gummy; saç köklerinin, saç derisinin, tırnakların ve kirpiklerin güçlenmesine, beslenmesine ve hızlı uzamasına yardımcı olurken, aynı zamanda bağışıklık sisteminizin de destekleyicisidir.

- Hem kadınlar hem de erkekler içindir ve tüm saç tiplerinde kullanıma uygundur.

- Vita Bear Strong Hair ürünümüzü seçkin eczaneler, saç ekim merkezleri ve yetkili web sitelerinden temin edebilirsiniz. Listeye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

- Doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

- Hayır. Gluten, soya, süt, domuz eti, yumurta ve balık kesinlikle içermemektedir.

- Vita Bear Strong Hair yenilikçi teknoloji ile tasarlanmış benzersiz formüle sahip tamamen birbirini destekleyen vitamin, mineral ve aminoasitlerle doğal meyve tadında üretilmektedir. Amerika’da dizayn edilmiş formülüzasyonuyla FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı tesislerde ISO22000, GMP, NON GMO, GLUTEN FREE, KOSHER ve HALAL belgelerine sahip şekilde üretilmektedir. Hiçbir şekilde Soya-Domuz Eti-Balık-Yumurta-Süt ve boyar madde içermemektedir. Bu standartların tümünü kapsayan şekilde piyasada benzerimiz yoktur.